Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Informacje

Godziny pracy:

wtorki, środy, piątki

11:00 - 19:00

(z możliwością przedłużenia)

soboty

do uzgodnienia indywidualnie


Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

Metody pracy

Metody pracy naszego ośrodka są dobrane w oparciu o koncepcję tzw. triady zdrowia polegającej na przywróceniu organizmowi równowagi w zakresie:

 • Struktury ciała
 • Biochemii
 • Sfery emocjonalnej

 

 • Kierowana detoksykacja organizmu

  Vega test na pasożyty

  Ten system pracy polega na kompleksowym, biorezonansowym testowaniu obciążeń organizmu aparatem Salvia wg specjalnego programu. Pozwala on na stworzenie ogólnego obrazu obciążeń i ustaleniu sposobu pracy. Preparaty detoksykacyjne są dobierane i testowane indywidalnie do potrzeb organizmu. Pozwalają na stopniowe, planowe i kontrolowane usuwanie różnych obciążeń w organiznie, co umożliwia mu powrót do równowagi i przywraca utracone funkcje, o ile nie nastąpiło trwałe uszkodzenie narządów, co wymaga już interwencji medycznej.

 • Terapia biorezonansowa

  biorezonans aktywny

  "Biorezonans aktywny" wykorzystuje zjawisko aktywności elektrycznej poszczególnych komórek, zmiany częstotliwości oraz amplitudy pól elektromagnetycznych. Dzięki temu zjawisku istnieje możliwość oddziaływania na komórki człowieka oraz na komórki organizmów znajdujących się w naszym ciele.

 • SIPS

  Metoda zakłada, że ciało człowieka jest układam elektrycznym z określonym napięciem i natężeniem a stres wywołuje opór i blokuje prawidłowy przepływ energii przez organizm. 

  SIPS pozwala dotrzeć do bardzo głębokich poziomów ciała, w celu zlokalizowania stresu.

 • Inne metody kinezjologiczne

Informacje

Godziny przyjęć:
wtorki, środy, piątki:
11:00 - 19:00
(z możliwością przedłużenia)
soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel.kom.: 692-385-830