Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Informacje

Godziny pracy:

pon-śr.  11:00 - 19:00
pt-sob.  Niektóre piątki i soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

Metody pracy

Metody pracy naszego ośrodka są dobrane w oparciu o koncepcję tzw. triady zdrowia polegającej na przywróceniu organizmowi równowagi w zakresie:

 • Struktury ciała
 • Biochemii
 • Sfery emocjonalnej

 

 • Kierowana detoksykacja organizmu

  Vega test na pasożyty

  Ten system pracy polega na kompleksowym, biorezonansowym testowaniu obciążeń organizmu aparatem Salvia wg specjalnego programu. Pozwala on na stworzenie ogólnego obrazu obciążeń i ustaleniu sposobu pracy. Preparaty detoksykacyjne są dobierane i testowane indywidalnie do potrzeb organizmu. Pozwalają na stopniowe, planowe i kontrolowane usuwanie różnych obciążeń w organiznie, co umożliwia mu powrót do równowagi i przywraca utracone funkcje, o ile nie nastąpiło trwałe uszkodzenie narządów, co wymaga już interwencji medycznej.

 • Terapia biorezonansowa

  biorezonans aktywny

  "Biorezonans aktywny" wykorzystuje zjawisko aktywności elektrycznej poszczególnych komórek, zmiany częstotliwości oraz amplitudy pól elektromagnetycznych. Dzięki temu zjawisku istnieje możliwość oddziaływania na komórki człowieka oraz na komórki organizmów znajdujących się w naszym ciele.

 • Metoda One Brain

  Pozwala dotrzeć do przyczyn aktualnych trudności np.: w nauce, w relacjach z otoczeniem, w rodzinie, w pracy. Metoda adresowana jest do osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Wykorzystuje kinezjologiczny test mięśniowy.

 • Mikrokinezyterapia

  Jest metodą opracowaną przez francuskich badaczy, osteopatów i kinezyterapeutów. Dzięki wykorzystaniu tzw. "stref projekcji skórnych" można odnaleźć informacje o urazach, infekcjach itp. Terapia polega na usuwaniu śladów po urazach emocjonalnych i fizycznych oraz na znalezieniu czynników zaburzających pracę organizmu i wprowadzeniu odpowiedniej korekty. Mikrokinezyterapia jest skuteczna w przypadku problemów emocjonalnych, stresowych, przy kontuzjach i urazach, przewlekłych stanach chorobowych.

 • Dotyk Dla Zdrowia

  Metoda Dotyk Dla Zdrowia, za pomocą testowania siły konkretnych mięśni w konkretnym ich ustawieniu pozwala wykryć i usunąć blokady, osłabienie lub zakłócenie w pracy narządów, blokady w przepływie energii przez meridiany oraz określić ich pochodzenie.

Informacje

Godziny przyjęć:
pon-śr: 11:00 - 19:00

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

pt-sob: Niektóre piątki i soboty
do uzgodnienia indywidualnie

tel.kom.: 533-996-770