Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Informacje

Godziny pracy:

wtorki, środy, piątki

11:00 - 19:00

(z możliwością przedłużenia)

soboty

do uzgodnienia indywidualnie


Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

Nota prawna

Przedstawiamy poniższą notę prawną w celu zaznajomienia naszych klientów o zakresie świadczonych usług przed skorzystaniem z naszych diagnoz i terapii.

 

NOTA PRAWNA:

Wykonywane badanie Vega Test w Centrum Promocji Zdrowia NOVIMED nie jest badaniem medycznym, nie stawiamy diagnoz lekarskich ani nie zmieniamy zaleceń lekarza.

Terapia biorezonansowa w Centrum Promocji Zdrowia NOVIMED nie jest zabiegiem medycznym. Jest to komplementarna terapia holistyczna, której celem jest profilaktyka i wspieranie organizmu w powrocie do homeostazy. Nie jesteśmy lekarzami, nie leczymy, nie zajmujemy się stanami ostrymi.

Wszystkie materiały i informacje dostępne na stronie www.novimed.pl służą jedynie celom edukacyjnym i nie mogą być stosowane zastępczo do diagnozy lekarza. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Leczenie zawsze należy konsultować z lekarzem medycyny.

Podczas stosowania terapii komplementarnych zalecamy skonsultowanie się ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia.

Aparatura diagnostyczna Vega Test oraz stosowany sprzęt do terapii biorezonansowych nie jest aparaturą medyczną w rozumieniu medycyny akademickiej.

Nie należy samowolnie zmieniać zaleceń lekarskich na podstawie uzyskanej w naszym ośrodku diagnozy Vega Test. W tym celu konieczna jest konsultacja lekarska.

 

Informacje

Godziny przyjęć:
wtorki, środy, piątki:
11:00 - 19:00
(z możliwością przedłużenia)
soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel.kom.: 692-385-830