Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Usuwanie stresu przed przyszłymi wydarzeniami

Usuwanie stresu przed przyszłymi wydarzeniami

Każdy z nas staje w obliczu wydarzeń, które powodują lęk, napięcie, niepokój, stres. Może to być lęk przed egzaminem w szkole, na studiach, rozmowa kwalifikacyjna, wystąpienia publiczne itp. Te emocje mogą być tak silne, że wywołują reakcje w ciele oraz zakłócają pracę mózgu i obniżają wydajność. Stres może utrzymywać się przez wiele dni lub tygodni przed wydarzeniem, co negatywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. 

Czynnikiem wywołującym napięcia emocjonalne może być też pamięć wcześniejszych wydarzeń. Negatywne doświadczenia najczęściej z okresu dzieciństwa np.: krytyka nauczyciela lub rodziców, porażki na egzaminach, ośmieszenie ze strony rówieśników trwale zapisują się w pamięci podświadomej. Możemy już o nich nie pamiętać i nie wiedzieć dlaczego panicznie boimy się szkoły, egzaminów lub mamy problemy w relacjach z grupą. Pracując metodami kinezjologicznymi, możemy dotrzeć do pamięci tych wydarzeń i uwolnić zgromadzone tam emocje. Usunięcie negatywnych emocji z przeszłości pozwala zmienić emocjonalne nastawienie do podobnych wydarzeń w teraźniejszości. 

Korzystając z różnych metod, pomożemy Ci usunąć ten stres. Wiemy, że każdy organizm jest inny i trzeba stosować różne metody, dlatego w naszej pracy wykorzystujemy metodę SIPS, kinezjologię edukacyjną, artekinezjologię oraz inne dobierane indywidualnie do potrzeb. 

Informacje

Godziny przyjęć:
wtorki, środy, piątki:
11:00 - 19:00
(z możliwością przedłużenia)
soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel.kom.: 692-385-830