Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Oferta gabinetu

 • UWAGA

  ZE WZGLĘDU NA DZIAŁALNOSC SZKOLENIOWĄ I ZMIANY W PROFILU DZIAŁANIA GABINETU ZAPISY NOWYCH KLIENTÓW WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA.

  NIE WYKONUJĘ TESTÓW BIOREZONASOWYCH JAKO ODDZIELNEJ USŁUGI.

  Zapraszam klientów, którzy świadomie chcą przejąć w swoje ręce odpowiedzialność za swoje zdrowie I są gotowi uczestniczyć w całym procesie terapeutycznym, współpracować I stosować się do zaleceń aby wesprzeć organizm w procesie powrotu do równowagi.

 • Zmieniona metodyka pracy - podejście PSYCHOSOMATYCZNE w połączeniu z testami biorezonansowymi organizmu

  W oparciu o zdobyte doświadczenia (od 2000 roku), w połączeniu z coraz to bardziej nowoczesnymi i skutecznymi technikami, uległ modyfikacji sposób pracy i podejście terapeutyczne stosowane w C.P.Z.Novimed.

 • Kompleksowy test organizmu (Vega Test, Skan 3D, Kwantowy skan organizmu, Hunter w razie konieczności)

  Badanie Vega Test na pasożyty

  Skorzystaj z naszego testu aby dowiedzieć się co obciąża Twój organizm i stanowi przyczynę problemów zdrowotnych. Kompleksowy test organizmu to szybki i skuteczny sposób na ustalenie podłoża dolegliwości. Pozwala także określić toksyny organiczne i nieorganiczne, związki z których usuwaniem organizm sobie nie radzi, a które mogą w przyszłości dać objawy chorobowe.

 • Usuwanie urazów emocjonalnych i traum - podstawa pracy terapeutycznej

  Usuwanie urazów emocjonalnych i traum

  Istotą tej terapii jest dotarcie do przyczyny reakcji stresowej i uwolnienie stresu zapisanego w ciele. Eliminacja stresu nie wpływa na naszą pamięć odnośnie negatywnego doświadczenia, ale usuwa „wzorzec” jakim się posługuje nasz mózg w styczności z podobnym doświadczeniem. Skorzystaj z naszej terapii i zmień swoje nastawienie do negatywnego doświadczenia.

 • Uwalnianie napięć i stresu jako kontynuacja pracy, w zależności od potrzeb

  Zabiegi antystresowe

  Według najnowszych badań naukowców, ponad 90% chorób ma swoje źródło w reakcjach stresowych. Długotrwały stres zaburza reakcje hormonalne, procesy metaboliczne, biochemiczne, trawienne oraz wiele innych funkcji organizmu. Proponowane w naszym ośrodku zabiegi antystresowe stanowią kompleksowe podejście do problemu stresu. Sprawdź jak możesz uwolnić się od stresu.

 • Usuwanie stresu przed przyszłymi wydarzeniami

  Usuwanie stresu przed przyszłymi wydarzeniami

  Każdy z nas staje w obliczu wydarzeń, które powodują lęk, napięcie, niepokój, stres. Może to być lęk przed egzaminem w szkole, na studiach, rozmowa kwalifikacyjna, wystąpienia publiczne itp. Te emocje mogą być tak silne, że wywołują reakcje w ciele oraz zakłócają pracę mózgu i obniżają wydajność. Skorzystaj z naszej terapii i pozbądź się stresu.

 • Rozwój osobisty

  Wspomaganie rozwoju osobistego

  Praca nad własnym rozwojem osobistym to m.in. zauważanie i eliminowanie swoich negatywnych reakcji. Jeśli stale reagujesz negatywnie, stresowo, agresywnie na różne wydarzenia lub sytuacje i nie potrafisz sobie z tym poradzić, to najwyższy czas aby to zmienić. Zadbaj o własny rozwój osobisty i skorzystaj naszej pomocy.

Informacje

Godziny przyjęć:
wtorki, środy, piątki:
11:00 - 19:00
(z możliwością przedłużenia)
soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel.kom.: 692-385-830