Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Terapia oczyszczania organizmu z pasożytów

Oczyszczanie organizmu z pasożytów

Najczęściej spotykaną przyczyną złego stanu zdrowia są infekcje pasożytnicze, wirusowe, bakteryjne i grzybicze. Toksyny tych pasożytów obciążają nasz organizm powodując osłabienie układu immunologicznego, co otwiera drogę do dalszych infekcji. Nasza terapia ma na celu usunięcie patogenów, i ułatwić oczyszczanie organizmu z toksyn. Usuwając pasożyty wspomagamy organizm w uruchomieniu naturalnych procesów obronnych.

ognisko zakaźne

ogniska zakaźne
Jednym z istotnych elementów terapii jest usunięcie ognisk zakaźnych. Są to skupiska bakterii, wirusów i grzybów otoczone patogennym śluzem. Mikroorganizmy wykorzystują śluz w naszym ciele do stworzenia skutecznej ochrony przed układem immunologicznym. Dowiedz się więcej o powstawaniu ognisk zakaźnych (czytaj więcej).

pasożyty - płazińce

płazińce
Są to duże pasożyty o płaskim ciele (płazińce) bytujące u zwierząt roślinożernych oraz niekiedy u człowieka. Należą no nich między innymi przywry i tasiemce. Większość gatunków przywr występuje w rejonach azjatyckich choć niektóre gatunki można spotkać także w Polsce. Do najgroźniejszych należą motylica wątrobowa (Fasciola haepatica) pasożytująca w przewodach żółciowych oraz przywry pasożytujące w krwi. 

pasożyty - obleńce

obleńce
Tzw. robaki obłe czyli pasożyty o kolistym przekroju ciała. Do najpopularniejszych należą glista ludzka, owsik, włosień kręty, tęgoryjec. Większość gatunków zasiedla jelito cienkie choć mogą także występować w mięśniach, oskrzelach płucnych i innych narządach. Produkty przemiany materii tych pasożytów (zwłaszcza glisty ludzkiej) są bardzo toksyczne i powodują liczne objawy chorobowe. 

pierwotniaki

pierwotniaki
Do najpopularniejszych pierwotniaków (czyli organizmów jednokomórkowych) wywołujących stany chorobowe u człowieka, zaliczamy m.in.: Giardia lamblia, Toksoplazma Gondii lub Trichomonas (rzęsistki). Mogą bytować w jelicie cienkim, drogach moczowych, pochwie, cewce moczowej, gruczole krokowym. Mogą wywoływać gorączkę, objawy grypopodobne, bóle głowy, nudności, wysypki itp.

bakterie

wirusy i bakterie
Wirusy i bakterie to patogeny wywołujące liczne choroby. Można się nimi zarazić poprzez kontakt z zainfekowanymi produktami lub drogą kropelkową. Niektóre bakterie stanowią element naszej flory bakteryjnej lecz ze ich nadmiar powoduje stany chorobowe.

grzyby

grzyby
Infekcje grzybicze są jedną z najczęstszych dolegliwości. Kiedy dochodzi do wyjałowienia flory bakteryjnej grzyby z rodziny candida atakują ścianki jelita doprowadzając do grzybicy całego jelita grubego. Wywołują dolegliwości jelitowe lub (w przypadku infekcji ogólnoustrojowej) różne objawy w całym organizmie.

pole magnetyczne

pole magnetyczne niskich częstotliwości

Jednym z efektów pola magnetycznego jest pobudzenie procesów detoksykacji już na poziomie tkankowym. Komórki ciała lepiej usuwają metabolity, które je zatruwają oraz lepiej wchłaniają substancje odżywcze tj. witaminy, minerały, mikro i makroelementy itp.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej terapii?

 • Metodologia terapii oczyszczania organizmu z pasozytów ustalona została wspólnie z lekarzami, w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie.
 • Nasza terapia dobierana jest indywidualnie do klienta, na podstawie wyników badania.
 • Stosujemy odpowiednią kolejność usuwania patogenów, co umożliwia szybkie i skuteczne oczyszczenie organizmu z pasożytów.
 • Wykorzystujemy unikalny program usuwania tzw. „ognisk zakaźnych” (czytaj więcej).
 • W celu pobudzenia organizmu do oczyszczania nagromadzonych toksyn, w terapii wykorzystujemy generatory biorezonansowe oraz zmienne pole magnetyczne niskich częstotliwości.
 • Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy staramy się doradzić także inne działania profilaktyczne, możliwe do wykorzystania w życiu codziennym.
 • W trakcie terapii można korzystać z własnego laptopa lub urządzeń mobilnych. Do dyspozycji klientów udostępniamy bezprzewodowy internet. Uwaga! Przy oglądaniu filmów lub słuchaniu muzyki prosimy o używanie słuchawek.
 • Podczas zabiegów częstujemy wodą i herbatą w miarę potrzeb.

 

W trakcie terapii stosujemy zabiegi: 

 

Biorezonans aktywny:

Prąd o częstotliwościach rezonansowych mikroorganizmów powoduje rozpad patogenów, co pozwala na zniesienie objawów chorobowych wywołanych przez patogeny (czytaj więcej).

Zmienne pole magnetyczne o niskich częstotliwościach:

Pole magnetyczne poprawia wchłanianie substancji odżywczych przez komórkę oraz usuwanie produktów przemiany materii. Dzięki temu proces detoksykacji organizmu zachodzi już na etapie komórkowym (czytaj więcej).

 

Jak wspomóc efekty terapii?

 • Pić dużo wody (pozwoli to nerkom na odpowiednią filtrację toksyn),
 • w trakcie terapii znacznie ograniczyć lub zrezygnować ze słodyczy,
 • w trakcie terapii znacznie ograniczyć lub zrezygnować z produktów mlecznych, które zwiększają ilość śluzu w organizmie i sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych.

 

Ile sesji można stosować w tygodniu?

Mimo iż nie ma ustalonych jednoznacznych norm określających częstotliwość terapii, zalecamy stosowanie zabiegów 1-2 razy w tygodniu. Z naszego doświadczenia wynika, że częstsze stosowanie (zwłaszcza u osób starszych) może spowodować nadmierne obciążenie uwolnionymi do organizmu toksynami. Może to powodować gorsze samopoczucie lub bóle głowy. Należy wtedy zmniejszyć intensywność terapii, aby dać czas organizmowi na filtrację toksyn. Przerwy pomiędzy zabiegami nie powinny być dłuższe niż 2-3 tygodnie, gdyż jest to czas potrzebny pasożytom na odbudowę populacji.

 

Ile trwa terapia?

Jest to kwestia indywidualna, zależna od ilości zmierzonych w badaniu obciążeń, stanu narządów oraz sprawności organizmu w usuwaniu pasożytów i toksyn. Orientacyjnie terapia trwa 3-7 sesji (czas jednej sesji to około 4 godziny).

 

Jakie są przeciwwskazania do terapii?

Sprawdź przeciwwskazania do terapii biorezonansowej.

Informacje

Godziny przyjęć:
pon-śr: 11:00 - 19:00

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

pt-sob: Niektóre piątki i soboty
do uzgodnienia indywidualnie

tel.kom.: 533-996-770