Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Oczyszczanie organizmu z patogenów

Oczyszczanie organizmu z pasożytów

Najczęściej spotykaną przyczyną złego stanu zdrowia są infekcje pasożytnicze, wirusowe, bakteryjne i grzybicze. Toksyny tych pasożytów obciążają nasz organizm powodując osłabienie układu immunologicznego, co otwiera drogę do dalszych infekcji. Nasza terapia ma na celu usunięcie patogenów, i ułatwić oczyszczanie organizmu z toksyn. Usuwając pasożyty wspomagamy organizm w uruchomieniu naturalnych procesów obronnych.

ognisko zakaźne

ogniska zakaźne
Jednym z istotnych elementów terapii jest usunięcie ognisk zakaźnych. Są to skupiska bakterii, wirusów i grzybów otoczone patogennym śluzem. Mikroorganizmy wykorzystują śluz w naszym ciele do stworzenia skutecznej ochrony przed układem immunologicznym. Dowiedz się więcej o powstawaniu ognisk zakaźnych (czytaj więcej).

pasożyty - płazińce

płazińce
Są to duże pasożyty o płaskim ciele (płazińce) bytujące u zwierząt roślinożernych oraz niekiedy u człowieka. Należą no nich między innymi przywry i tasiemce. Większość gatunków przywr występuje w rejonach azjatyckich choć niektóre gatunki można spotkać także w Polsce. Do najgroźniejszych należą motylica wątrobowa (Fasciola haepatica) pasożytująca w przewodach żółciowych oraz przywry pasożytujące w krwi. 

pasożyty - obleńce

obleńce
Tzw. robaki obłe czyli pasożyty o kolistym przekroju ciała. Do najpopularniejszych należą glista ludzka, owsik, włosień kręty, tęgoryjec. Większość gatunków zasiedla jelito cienkie choć mogą także występować w mięśniach, oskrzelach płucnych i innych narządach. Produkty przemiany materii tych pasożytów (zwłaszcza glisty ludzkiej) są bardzo toksyczne i powodują liczne objawy chorobowe. 

pierwotniaki

pierwotniaki
Do najpopularniejszych pierwotniaków (czyli organizmów jednokomórkowych) wywołujących stany chorobowe u człowieka, zaliczamy m.in.: Giardia lamblia, Toksoplazma Gondii lub Trichomonas (rzęsistki). Mogą bytować w jelicie cienkim, drogach moczowych, pochwie, cewce moczowej, gruczole krokowym. Mogą wywoływać gorączkę, objawy grypopodobne, bóle głowy, nudności, wysypki itp.

bakterie

wirusy i bakterie
Wirusy i bakterie to patogeny wywołujące liczne choroby. Można się nimi zarazić poprzez kontakt z zainfekowanymi produktami lub drogą kropelkową. Niektóre bakterie stanowią element naszej flory bakteryjnej lecz ze ich nadmiar powoduje stany chorobowe.

grzyby

grzyby
Infekcje grzybicze są jedną z najczęstszych dolegliwości. Kiedy dochodzi do wyjałowienia flory bakteryjnej grzyby z rodziny candida atakują ścianki jelita doprowadzając do grzybicy całego jelita grubego. Wywołują dolegliwości jelitowe lub (w przypadku infekcji ogólnoustrojowej) różne objawy w całym organizmie.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej terapii?

  • Metodologia terapii oczyszczania organizmu z pasozytów ustalona została wspólnie z lekarzami, w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie.
  • Nasza terapia dobierana jest indywidualnie do klienta, na podstawie wyników testu.
  • Stosujemy odpowiednią kolejność usuwania patogenów, co umożliwia szybkie i skuteczne oczyszczenie organizmu z pasożytów.
  • Wykorzystujemy unikalny program usuwania tzw. „ognisk zakaźnych”.
  • W celu pobudzenia organizmu do oczyszczania nagromadzonych patogenówi ich toksyn, wykorzystujemy m.in. generator biorezonansowy (możliwość wypożyczenia lub zakupu).
  • Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy staramy się doradzić także inne działania profilaktyczne, możliwe do wykorzystania w życiu codziennym.

Jak wspomóc efekty terapii?

  • Pić dużo wody (pozwoli to nerkom na odpowiednią filtrację toksyn),
  • w trakcie terapii znacznie ograniczyć lub zrezygnować ze słodyczy,
  • w trakcie terapii znacznie ograniczyć lub zrezygnować z produktów mlecznych, które zwiększają ilość śluzu w organizmie i sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych.

 

Ile sesji można stosować w tygodniu?

Do ustalenia w trakcie konsultacji, gdyż wynika to ze stanu organizmu.

 

Jakie są przeciwwskazania do terapii?

Sprawdź przeciwwskazania do terapii biorezonansowej.

Informacje

Godziny przyjęć:
wtorki, środy, piątki:
11:00 - 19:00
(z możliwością przedłużenia)
soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel.kom.: 692-385-830