Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Informacje

Godziny pracy:

wtorki, środy, piątki

11:00 - 19:00

(z możliwością przedłużenia)

soboty

do uzgodnienia indywidualnie


Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

Promocja: -40zł dla klientów powracających

Regulamin promocji

§1

Postanowienia ogólne

 

 1. Promocja organizowana jest pod nazwą „Badanie dla klientów powracających”, zwana dalej: „Promocją”.
 2. Promocja obejmuje badanie „Vega Test i skan 3D: test obciążeń organizmu (w tym badanie na pasożyty)” zwane dalej: „badaniem”.
 3. Promocja obowiązuje od 01.01.2017 do odwołania.
 4. Badanie objęte promocją odbywa się w gabinecie Centrum Promocji Zdrowia NOVIMED w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 41 lok. 208.
 5. C.P.Z. NOVIMED zobowiązuje się w ramach Promocji do realizacji pełnego badania "Vega Test i skan 3D: test obciążeń organizmu (w tym badanie na pasożyty)" w cenie obniżonej o 40zł w stosunku do jego aktualnie obowiązującej ceny.
 6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.

§2

Warunki skorzystania z Promocji

 1. Z Promocji może skorzystać każda osoba pełnoletnia (lub dziecko pod opieką rodzica lub pełnoprawnego opiekuna), która spełnia poniżesz wymagania:
  1. Osoba korzystała już wcześniej z badania "Vega Test:test obciążeń organizmu + badanie na pasożyty” lub "Vega Test i skan 3D: test obciążeń organizmu (w tym badanie na pasożyty)" w C.P.Z. NOVIMED i/lub korzystała z terapii „Terapia oczyszczania organizmu z pasożytów”.
  2. Nie stwierdzono u osoby przeciwskazań do badania.
 2. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z badania w obecności rodzica lub pełnoprawnego opiekuna.
 3. W celu skorzystania z Promocji należy dokonać rejestracji i zarezerwować termin badania w trakcie trwania Promocji oraz w ustalonym dniu zgłosić się na badanie.
 4. W trakcie rejestracji należy poinformować o przysługującym rabacie w celu weryfikacji danych klienta. W innym przypadku naliczona zostanie cena pełnego badania. 
 5. Rejestracji można dokonać telefonicznie lub osobiście w gabinecie przy ul. Piłsudskiego 41 lok. 208 (w godzinach pracy gabinetu).
 6. Opłatę uiszcza się na recepcji, przed przystąpieniem do badania.
 7. W przypadku braku możliwości wykonania badania kwota wpłacona przed badaniem zostanie zwrócona.
 8. Jeżeli rezerwacji dokonano w okresie trwania Promocji, a Promocja zakończyła się przed zarezerwowaną datą badania, przysługuje cena promocyjna, bez możliwości zmiany wyznaczonego terminu na późniejszy.

§3

Postanowienia końcowe

 

 1. C.P.Z. NOVIMED zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu promocji bez wcześniejszego informowania o tym klientów.
 2. C.P.Z. NOVIMED zastrzega sobie prawo do odmowy rezerwacji terminu badania w przypadku jeśli osoba wielokrotnie rezerwowała bądź przekładała termin badania i/lub nie zgłosiła się na badanie w wyznaczonym czasie.

Informacje

Godziny przyjęć:
wtorki, środy, piątki:
11:00 - 19:00
(z możliwością przedłużenia)
soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/203 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel.kom.: 692-385-830