Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Informacje

Godziny pracy:

pon-śr.  11:00 - 19:00

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

Metoda Żenni - opinie klientów, którzy skorzystali z zabiegów metodą dr. Wiktora Żenni

"Trzy lata leczyłam się farmakologicznie na niedoczynność tarczycy, przyjmowałam hormony i nie mogłam zajść w ciążę. Po elektrostymulacjach Metodą Zenni tarczycy i przysadki unormował się poziom hormonów, a dodatkowo po elektrostymulacji jajników zaszłam w ciążę."


"Miałam nadczynność tarczycy, wole i guzki, wytrzeszcz oczu, kołatanie serca i trzęsienie rąk. Poprawa była już po 3 stymulacji i wszystkie przykre objawy ustępowały. Po 8 stymulacjach okazało się, że jestem zdrowa. Wyniki wszystkich przeciwciał są już w normie. Badanie USG wykazało, że nie ma już guzków, które były przez 13 lat, wole zniknęło, oczy cofnęły się całkowicie, a przy okazji poprawił się wzrok, włosy, stan skóry i paznokci, nie mam już pękających pięt, zniknęły zasinienia i pajączki ze stóp. Wspaniałe efekty elektrostymulacji Metodą Zenni były też u moich dzieci - alergików i astmatyków. Po 1-szej elektrostymulacji syn przestał kichać i ustąpił kaszel. Po 2-giej elektrostymulacji obaj nie mają już ataków astmy, nie mają alergii i świstów w oskrzelach."


"Cierpiałem na niedoczynność tarczycy. Miałem 4 guzki tarczycy, które powiększały się. Po 7 latach zmagania się z chorobą (mam 78 lat) poddałem się elektrostymulacjom. Po 5 elektrostymulacjach Metodą Zenni, USG wykazało, że guzki wyraźnie zmniejszyły się. Po 1 elektrostymulacji ustąpiły skurcze nóg, które miałem każdej nocy i z powodu których nie mogłem spać."


"Stwierdzono u mnie mięśniaki, endometriozę, niedoczynność tarczycy, guzki i powiększające się węzły chłonne na szyi oraz torbiel w gardle. Miałam też przykre i dokuczliwe objawy menopauzy. Po 3-ech elektrostymulacjach Metodą Zenni nie stwierdzono już endometriozy ani mięśniaków, zniknął też polip. Potwierdziło to badanie USG. Po następnych 3-ech elektrostymulacjach Metodą Zenni spadł poziom TSH i zniknęła torbiel w gardle."


"Pomimo leczenia farmakologicznego przez lata, co dwa tygodnie zdarzały mi się napadowe migotania przedsionków. Po elektrostymulacjach wszystkie dolegliwości ustąpiły i dopiero teraz mogę normalnie żyć i pracować."


"Miałem nadciśnienie i nadwagę. Po jednej stymulacji zacząłem chudnąć. Jednocześnie zastosowałem dietę - tydzień głodówki, a przez 2 następne tygodnie jadłem tylko kasze i piłem zsiadłe mleko. Ciśnienie zaczęło się wyrównywać. Po 3 tygodniach za 180/110 ustabilizowało się na 110/70, a ja schudłem 11kg."


"Miałam obrzęki na strunach głosowych, nie mogłam mówić (bezgłos) i dusiłam się. Istniało ryzyko trwałego uszkodzenia strun, w związku z tym dostałam skierowanie na operację. Czekając na nią poddałam się elektrostymulacjom Metodą Zenni. Po każdej z nich była poprawa, a po 4-tej odzyskałam w pełni głos, już nawet nie zdarzają mi się duszności, mogę swobodnie oddychać. Obrzęki w krtani na strunach głosowych znacznie się zmniejszyły, co potwierdziły badania i lekarz foniatra."


"Mój mąż (76 lat) cierpiał z powodu zwyrodnienia kolana, nie mógł chodzić, miał też bóle kręgosłupa i rozedmę płuc. Poprawę odczuwał po kolejnych elektrostymulacjach. Po 5-tym zabiegu chodzi już jak młody człowiek, właśnie zdobył Giewont. Efekty po elektrostymulacji Metodą Zenni okazały się rewelacyjne i zbawienne - nic go nie boli, ma znakomitą wydolność oddechową i kondycję."


"Po udarze byłam sparaliżowana, miałam bezwładną lewą stronę ciała. Po 3-ciej elektrostymulacji Metodą Zenni ustąpiły wszelkie drętwienia, a bezwładna ręka osiągnęła pełną sprawność. Palce z koloru ołowianego zrobiły się normalne. Dodatkowo ustąpiły mi też bóle kręgosłupa, spadł poziom cholesterolu do normalnego, odżyłam też psychicznie. Wreszcie normalnie żyję i mogę pracować. Dla mnie Metoda Zenni po udarze w takim stanie, w jakim byłam, okazała się zbawieniem. Polecam ją wszystkim."


"Miałam udar, potem udrożnienie żył. Bóle kręgosłupa nie ustępowały, a ja nie mogłam przejść nawet 200 metrów. Po dwóch stymulacjach odczułam ogromną poprawę. Teraz spaceruję nawet 2 godziny bez przerwy, cały dzień jestem w ruchu, nie męczę się. Ustąpił ból nóg, szumy w uszach, a obrzęki w miejscu żylaków zniknęły już po 1-szej stymulacji."


"Po pierwszej stymulacji ustąpiły obrzęki nogi i stopy. Odrzuciłem nawet laskę. Po kolejnych stymulacjach, tym razem na oczy, znacznie poprawił mi się wzrok."


"Miałem żylaki, zapalenie żył, obrzęk nogi, odczuwałem ból. Leczenie farmakologiczne nie przyniosło efektów. Trafiłem na elektrostymulację Metodą Zenni. Cofnęło się zapalenie żył, całkowicie zniknął obrzęk nogi, ustąpił ból i normalnie chodzę. Znikają też żylaki. Stwierdzono u mnie jaskrę. Po 3 elektrostymulacjach zmiany cofnęły się i lepiej widzę."


"Miałem zakrzepicę po uszkodzeniu mechanicznym tętnicy. Po 5-ciu stymulacjach zniknęły skrzepy i nie ma po nich śladu. Poprawę samopoczucia odczuwałem już po każdym zabiegu."


Informacje

Godziny przyjęć:
pon-śr: 11:00 - 19:00

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

tel: (32) 785-59-42

tel.kom.: 533-996-770