Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w naszej polityce prywatności.

X

Informacje

Godziny pracy:

pon-śr.  11:00 - 19:00
pt-sob.  Niektóre piątki i soboty
do uzgodnienia indywidualnie

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

Biorezonans - Opinie klientów dotyczące naszego testu Vega Test oraz terapii biorezonansowych

"Już dawno tak dobrze się nie czułem. W teście co prawda wyszło trochę pasozytów i innych rzeczy ale robiłem wcześniej badania i wiem że je miałem. Po terapii biorezonansem poczułem się lepiej, choć nie od razu. Na początku poczułem się ospały i zmęczony ale później przeszło i teraz jest już dobrze. Część problemów już zniknęła i mam nadzieję że reszta też zniknie jak skończę całość. Naprawdę polecam."

Bartek, Katowice


"Biorezonans polecił mi znajomy, który korzystał z tej metody terapii kilka lat wcześniej. Przekonał mnie opowiadając o znakomitych efektach terapii. Postanowiłam więc spróbować. Wybrałam się na wstępny test, który wykazał liczne bakterie, nadciśnienie tętnicze oraz ogniska zakaźne w nerkach i ich kamice. Miałam świeże badania laboratoryjne oraz USG a moje ciśnienie zawsze było  normie, więc stwierdziłam, że wizyta ta była zbędna i, że jako pielęgniarka powinnam trzymać się medycyny konwencjonalnej. Nazajutrz podczas dyżuru rozbolała mnie głowa  i RR było 198/120 oraz znaczna tachykardia. Trafiłam na oddział jako pacjentka. Rozpoznano u mnie zapalenie nerek, które przybrało stan przewlekły, kamicę a nawet nadżerkę o której nie wiedziałam. Po wyjściu ze szpitala zdecydowałam się rozpocząć kurację biorezonansem. Jestem pod ogromnym wrażeniem rzetelności tej metody diagnostycznej. Stałam się też bardziej otwarta na nowe metody poprawy zdrowia np. zioła i czuję się znacznie lepiej. Nie wiem, czy moje nerki wrócą do formy, ale jestem zadowolona, że w miarę szybko je wykryłam. Zdecydowanie polecam."

Patrycja, Siemianowice Śląskie


"Polecam terapię holistyczną w Sosnowcu, wysoki poziom diagnostyki i terapii, bardzo miła obsługa. Terapia trochę kosztuje, ale naprawdę warto. Dużo lepiej się czuję, odczuwam mniejsze zmęczenie i naprawdę mi pomogła. Poleciłabym każdemu, bo warto zadbać o swoje zdrowie."

Renata


"Parę lat temu zostałam zdiagnozowana z autoimmunologicznym zapaleniem tarczycy (Hashimoto). Niestety spotykałam się tylko z leczeniem tarczycy (skutku Hashimoto), ale nikt nie zainteresował się innymi schorzeniami idącymi w parze z tą chorobą. Typowe testy medyczne nie wskazały żadnych alergii z żywienia, a ja wciąż nie mogłam dokończyć żadnego posiłku, bo musiałam biec do toalety, a jeśli już dokończyłam to towarzyszyły mi wzdęcia, gazy, zgaga czy  odbijania. Przy Hashimoto łatwo wpędzić się samemu w cukrzycę, a ja wręcz szalałam na widok słodyczy. I znów, testy medyczne na obecność pasożytów nie wykazały niczego niepokojącego. Moje objawy się nie zmieniały a wręcz pogarszały. Dopiero testy aparatem Voll’a pokazały, że nie dość, że mam alergie i nietolerancje na produkty mleczne, białko jaja i gluten, to jeszcze nosze w sobie całą gamę pasożytów, którym tak bardzo chce się słodkiego. W momencie kiedy wykluczyłam alergeny z pożywienia, nieprzyjemne objawy występujące przy spożywaniu posiłków minęły. Terapia biorezonansem zlikwidowała też pasożyty, mnóstwo bakterii i wirusów, a mnie już nie chce się słodyczy, co zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzyce. Przede mną jeszcze długa droga leczenia, wciąż jestem bardzo osłabiona, ale przynajmniej układ odpornościowy nie ma już powodu by wyżywać się na tarczycy i osłabiać inne organy, gdyż nie jest on już drażniony przez żadne pasożyty czy alergeny. Hashimoto w jakimś stopniu zostało przyhamowane. Chętnie poczytam o perypetiach leczenia  hashimotek i hashimotów oraz wymienię się informacjami i nowinkami. Zapraszam do wymiany e-maili: lachestan03@yahoo.co.uk."

Aneta


Informacje

Godziny przyjęć:
pon-śr: 11:00 - 19:00

Sosnowiec
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41/208 (II piętro)

 

Rejestracja telefoniczna:

pon-pt: 11:00 - 19:00

pt-sob: Niektóre piątki i soboty
do uzgodnienia indywidualnie

tel.kom.: 533-996-770